Dlaczego 7-miesięczna córeczka budzi się w nocy?

Witam, nasza córeczka skończy 17 września 7 miesiecy i od jej 6 tygodnia przesypiała całe nocki, aż do tego miesiąca. Teraz od ostatnich dwóch tygodni budzi się w nocy i rozmawia, czyli sobie gaworzy. Chciałabym wiedzieć, czemu taka zmiana.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam:)

Dzieci rozwijają się według określonych faz i zgodnie z nimi i indywidualnymi cechami realizują swoje potrzeby, w tym potrzebę snu. Państwa dziecko po prostu zmienia zapotrzebowanie na sen. Może być to dość dokuczliwe, zwłaszcza dla Państwa, ale warto uzbroić się w cierpliwość i w miarę możliwości zmieniać się opieką, w nocy nad dzieckiem, aby móc zregenerować się, odespać zarwaną noc.

Pozdrawiam