Dlaczego 7-tygodniowe dziecko ma zielone stolce?

Witam. Dziecko 7 tygodniowe purka bardzo śmierdzącego czy to normalne dostaje mleko cow and gate comfort to odpowiednik polskiego bebiko comfort mleko jest ciut gęste ma takie fazy ze płacze i ciezko go uspokoić , gazy ma cały czas kopie nóżkami bardzo czesto robimy masaże ćwiczenia nóżek itd dostawał espumisan l ale niewiele dało mieszkamy w Anglii dajemy mu gripe water cos na bazie koperku , 3 raz zmieniliśmy mleko bo miał wcsesniej zatwardzenie , teraz ok ale ma problemy z kupa kiedys przez 5 dni nie robił , kupki sa koloru zielonego prosze o pomoc

Niemowlęta mają niedojrzałe przewody pokarmowe, to częste i niestety normalne zjawisko. Ale również może to być wina za gęstego mleka, złego składu mleka. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.