Dlaczego 8 letnie dziecko dziwnie się zachowuje?

Corka lat 8 od miesiąca ciągle powtarza ze nas kocha. Budzi się rano by pożegnać ojca przed praca mówiąc kocham cie tato pa. Robi to wielokrotnie pod rząd. W ciągu dnia również. Ma z nami bardzo dobre relacje jest kochana. Co może być powodem takiego zachowania

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt :)

Myślę, że warto byłoby szczerze, otwarcie, bez oceniania oraz wysłuchania, porozmawiać z Córką, co takiego mogło się wydarzyć/wydarzyło, czemu Pani Córeczka nadała takie znaczenie emocjonalne (to może być coś mało istotnego - m. in. Ktoś coś powiedział? Coś, co mogło wprowadzić zasygnalizowany niepokój) które ma duże znaczenie emocjonalne dla Pani Dziecka.

Często zwyczajna/szczera rozmowa z Dzieckiem rozwiewa wątpliwości/obawy/niepokój.

Do rozważenia ewentualna konsultacja z Psychologiem.

Serdeczności i radości dla Pani i Córeczki,

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605