Dlaczego 9-letnia córka często reaguje płaczem?

Witam, Proszę o radę. Moja córka 9 lat ( IV klasa) często reaguje płaczem lub jęczeniem na różne sytuacje. np. gdy wg niej nie umie zadania a po chwili wyjaśnienia już wszystko umie i sama odrabia. Gdy prosi się ją o różne rzeczy na które nie ma ochoty ( np. informacja od nas że za 20 min koniec gry na komputerze). Dość szybko się uspokaja. Takie sytuacje są też w szkole. Oprócz tego zdarzają się jej dyskusje z nauczycialami. Musi mieć ostatnie zdanie. Beata, mama

Witam
Proszę zgłosić się z córką do najbliższej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej gdzie uzyska pani pomoc psychologa. Wizyta jest bezpłatna. Psycholog po przeprowadzeniu rozmowy , wywiadu i obserwacji lub niezbędnych testów zdiagnozuje problem i przekaże wskazówki do dalszego postępowania z dzieckiem.
Pozdrawiam
Anna Szyda