Dlaczego 9-miesięczne dziecko nie śpi w nocy?

Mój syn ma skończone 9 miesięcy ma dwa ząbki na dole od kiedy się urodził przespał może 3 całe noce w swoim życiu tak to ciągle w nocy się budzi i płacze mniej więcej co 2 godziny 3 lub 4 zależy od nocy siedzi lub stoi w łóżeczku i płacze jak się urodził miał przez 2 tygodnie drżenie mięśniowe rączki i nogi pani pediatra kazała obserwować i jak nie przejdzie iść do neurologa ale przeszło po tygodniu wiedz nie poszłam teraz mam wyrzuty sumienia że może to powody neurologiczne że nie śpi co robić?

Dzień Dobry Pani,

Wskazana byłaby osobista/kontrolna konsultacja neurologiczna.

Z przesłaniem dla Pani i Synka Tego, Co jest teraz potrzebne,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605