Dlaczego Asentre działa tylko 15 min?

Dlaczego biorac 2 miesiace asentre na stan lekowo depresyjny przyplyw energii mialam tylko 15min w ciagu jednego dnia?

Czasem zabiera więcej czasu dobranie odpowiedniego i skutecznego dla danego pacjenta leku. Zachęcam do skonsultowania się z lekarzem i powiedzenia mu o odczuwanym braku efektu farmakoterapii. Da to szansę na modyfikację lub zmianę leczenia.

Witam,

Z pytaniem o działanie leku warto zwrócić się do psychiatry, który lek przepisał. Proszę rozważyć, poza leczeniem farmakologicznym, podjecie leczenia psychoterapeutycznego.

Pozdrawiam
Agnieszka Jabłonowska