Dlaczego Bedrocan nie jest sprzedawany w Polsce?

Mam pęknięty kręgosłup i od 5 lat odczuwam potworne bóle szyi. Co kilka miesięcy zmieniam leki przeciwbólowe, bo organizm się uodparnia. Niedawno ktos polecił mi trawkę. Narkotyki dziela się na uzależniające fizycznie i psychicznie, natomiast trawka podobno nie uzależnia ani tak, ani tak. Wzięłam macha i ból zniknął całkowicie od 5 lat tak dobrze się nie czułam. Poczytłam trochę i znalazłam lekarstwo Bedrocan (na bazie konopi) sprzedawane legalnie np w Czechach. Dlaczego nie ma go w Polsce?
KOBIETA ponad rok temu

Proszę Pani, to pytanie należy kierować nie do nas, lekarzy, a do władzy ustawodawczej. W Polsce na dzień dzisiejszy konopie indyjskie nie są legalnym środkiem leczniczym.