Dlaczego boję się swojej orientacji?

Witam mam 19lat od 5lat jestem lesbijka i mam problem cały czas się obawiam że jestem jakaś chora ,bo moi rodzice są bardzo religijni czuje się najgorsza i wgl mam dziewczynę i uprawiając sex boję się że robię coś złego że dopiero po ślubie powinnam że przed ślubem nie można że to jest złe ale tak się chyba nie da jeśli poprzez to się okazuje miłość że Bóg mnie potepi jak ja to robię z miłości proszę o pomoc :(

Wymaga Pani pomocy i wsparcia od dobrego psychologa-seksuologa. Niestety nie znam doświadczonej specjalistki w Pani okolicy. W Toruniu i Bydgoszczy przyjmuje doświadczony lekarz ginekolog-seksuolog, dr Zbigniew Fronczek. Mam nadzieję, że będzie On w stanie polecić Pani stosownego specjalistę/specjalistkę z doświadczeniem w tak delikatnych sprawach intymności i duchowości.
Trzymam kciuki za pomyślne rozwiązanie wewnętrznej sytuacji konfliktowej, proszę się nie uważać za chorą!
Pozdrawiam. JW, blog seksuologia.com, Poznań.