Dlaczego boję się, że nic nie pamiętam?

Mam bardzo udany związek. Kocham mojego faceta nad życie i nigdy bym go nie zdradziła. Po każdym wyjściu ze znajomymi boję się czy może jednak tego nie zrobiłam. Nigdy nie ma nic co mogłoby na to wskazywać . Nawet jeśli piliśmy alkohol i pamiętam poprzednia noc to i tak się boję co jeśli czegoś nie pamiętam . Nawet jeśli jesteśmy w gronie dobrych znajomych i wiem ,że mój chłopak jest zawsze przy mnie to następnego dnia rano wpadam w panikę . Jest to strasznie męczące ,popadam w paranoję.

Witam. Myślę, że warto wyjaśnić sytuację i również uważam, że dobrze by było skonsultować swoje problemy z psychoterapeutą. Jeśli zajdzie taka potrzeba pokieruje Panią jeszcze do innego specjalisty, jednak problem, jaki Pani tutaj zarysowała prawdopodobnie jest do rozpoznania i przepracowania właśnie w procesie psychoterapii. We Wrocławiu nie będzie Pani miała problemów ze znalezieniem specjalisty dla siebie. Może Pani umówić się prywatnie lub w ramach ubezpieczenia NFZ, na przykład w Poradni Zdrowia Psychicznego, ale będzie potrzebne skierowanie od lekarza i prawdopodobnie trzeba będzie poczekać na termin. To już zależy od Pani możliwości i decyzji, warto jednak wiedzieć jakie są opcje skorzystania z pomocy. Tak, czy inaczej, zachęcam Panią żeby nie odwlekać, nie odkładać na później i zadbać o siebie. Nie musi Pani funkcjonować i żyć z uczuciem dyskomfortu, o którym tutaj Pani napisała.
Pozdrawiam i życzę powodzenia, Małgorzata Mróz - tel. 661 033 392
e-mail m.mroz@psychoterapeuta-slask.pl