Dlaczego bolą mnie całe ręce?

Dzień dobry Od miesiąca cierpię na bóle obu rąk od łokcia po nadgarstek. Bolą mnie również stawy nóg oraz palce dłoni i stóp, a także klatka piersiowa. Zauważyłam również, że mam suchą skórę ciała oraz nieprzetłuszcza mi się skóra głowy. Jestem ospała, wiecznie zmęczona. Czuję, jakbym nie chodziła na własnych nogach. Badania krwi pod kątem boleriozy, zakrzepicy, czy reumatyzmu wyszły negatywne. Ogólne badania krwi są również właściwe. Proszę o pomoc, ponieważ lekarze zaczynają patrzeć na mnie jak na paranoiczkę, a ja naprawdę cierpię.

niestety nie jestem w stanie pomóc, aczkolwiek myślę że należy pogłębić diagnostykę reumatologiczną