Dlaczego bolą mnie plecy po przeziębieniu?

Witam. Ponad miesiac temu bylam przeziebiona(meczacy kaszel, katar) jakos tydzien po przeziebieniu przyszedl bol w plecach, najpierw po srodku mniej wiecej troszke nizej pod lopatka teraz przemiescil sie wwdolna czesc lewej strony plecow. Jest to kujacy bol nasila sie przy schyleniu sie lub w nocy przy poruszeniu. Jaka moze byc przyczyna takiego bolu?

Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruję udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu zbadania i wykluczenia kilku potencjalnie groźnych powikłań zapalenia dróg oddechowych.