Dlaczego bolą mnie stawy?

Witam, mam 30 lat. Mam problem ze stawami. Od czasu do czasu bola mnie stawy ( mniej wiecej zdarza się to raz w miesiącu) , raz w kolanach (raz jedno kolano, raz drugie) potem staw w biodrze z lewej strony, a jeszcze innym razem staw w barku. W okresie zimowym natomiast puchną mi kostki w palcach u rąk. bolą i są czerwone. Maście nie pomagają, a jest to ból który powoduje że nie mogę spać w nocy. Lekarz pierwszego kontaktu zbagatelizował moje objawy, twierdząc że jestem za młoda żeby mieć problemy ze stawami. Nie sądzę, żeby mój tryb życia powodował takie bóle. np wole iść na spacer niż przesiadywać przed komputerem. Dbam o siebie, zdrowo się odżywam.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie zgłosić do lekarza reumatologa po badaniu będzie można zalecić dalsze postępowanie