Dlaczego bolą mnie uda, ramiona i barki?

witam jestem zrozpaczona od roku bola mnie uda ramiona i barki bylam u neurologa nic nie stwierdzil boli mnie tez odcienek szyjny mam zniesienie lordozy oraz ledzwiowy ,nie potrafie dlugo trzymac rak w gorze bo od razu bola prosze mi podpowiedziec jakie badania mialabym zrobic mam duza nadwage ,czuje strasznie ciezkie miesnie oslabione mialam mri glowy wyszlo ok

Ewa Gonia Dietetyk, Tychy

Czy wykonywła Pani badanie w kierunku boleriozy?
Powinna Pani zrobic komplet badań krew i mocz. Dodatkowo badanie TSH, pełen profil lipidowy, próby watrobowe, poziom wit. D i B12.
Na pewno powinna pani zadbac o prawidłową masę ciała najlepiej pod okiem dietetyka.