Dlaczego bolą mnie wszystkie kości?

Byłam u kilku lekarzy i żaden nie jest w stanie odpowiedzieć na moje pytanie dlaczego bolą mnie wszystkie kości,wszystko zaczęło się od guza niewiadomego pochodzenia i bólu pośrodku prawej łydki.Guz zniknął,ból pozostał.Nie stać mnie na rezonans magnetyczny,skierowania na rtg nie mogę dostać stąd moje pytanie czy usg wykazało by zmiany spowodowane szpiczakiem mnogim? Martwią mnie też wyniki: Albuminy 51,30% norma od 52,10 Globuliny gamma 20,90% norma do 20,30 beta2 5,8%norma do 5,8.

Witam!
To mogą być zaburzenia nerwicowe z somatyzacją. Proszę zgłosić się do Poradni Zdrowia Psychicznego (bez skierowania), porobią badania, ocenią osobowość i włączą leczenie: na początku psychoterapia, w razie potrzeby wzmocniona lekami p/lękowymi. Leki p/depresyjne (SSRI) mają mocne działanie przeciw bólowe, szczególnie tam, gdzie typowe leki p/bólowe są mało skuteczne.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.