Dlaczego bóle głowy i karku ciągle się pogłębiają?

Witam.Od wielu lat chodze po lekarzach.Nie wiedza jak mi pomoc a juz jestem zalamana.Mecze sie caly czas codziennie.Moje dolegliwosci to bole glowy,karku,niedosluch,dzwonienie w uszach i szczekoscisk,napiecie miesni twarzy,bezsennosc.Najgorsze jest to ze powoli ale systematycznie caly czas mi sie pogarsza.Co mam robic?Oczywiscie na koncu padla diagnoza ze moze to nerwica,ale nabralam sie juz tyle roznych lekow w tym kierunku i nic to nie daje.Prosze o pomoc bo juz nie mam sil.

Szanowna Pani,

Bardzo Pani współczuję przeżywanego cierpienia. Wyobrażam sobie jak niezwykle frustrujące musi być ciągłe bieganie od lekarza do lekarza bez postawionej prawidłowej diagnozy.
Nawet w przypadku podejrzenia nerwicy prawidłowym tokiem postępowania jest zawsze w pierwszej kolejności przeprowadzenie wszystkich niezbędnych badań i uzyskanie pewności o zdrowym stanie zaangażowanych w objawy organów.
Trudność związana z diagnozowaniem nerwicy polega na tym, że daje ona identyczne objawy jak choroba somatyczna. Innymi słowy - osoba, która choruje na nerwicę cierpi identycznie jak ta, której dany narząd działa nieprawidłowo/choruje. Nie sposób subiektywnie dokonać takiego rozróżnienia.
Jeżeli brała Pani wiele leków w kierunku nerwicy, sugerowałabym udanie się do psychoterapeuty i spróbowanie psychoterapii. Niezależnie od prawdziwej genezy Pani dolegliwości, bez wątpienia znacząco Pani cierpi już od długiego czasu. Potrzebuje więc Pani wsparcia, odczucia ulgi oraz relaksacji, możliwych do uzyskania w procesie psychoterapii.
Życzę powodzenia oraz powrotu do zdrowia.

Witam serdecznie, niestety nerwicy nie leczy się "nabierając się leków".
No ale mało kto o tym wie.
Zakładam, że o swojej odyseji po lekarzach zrobiła Pani
badania tężyczkowe, badania tarczycy i testy na boreliozę.
jeżeli to jednak nerwica to może Pani przyjechać do mnie do Warszawy,
zastrzegam jednak, że wolne terminy dopiero w grudniu.
Nasz tel. 669197653
Pozdrawiam ciepło
http://www.psychotherapie-live.de/nerwica/