Dlaczego boli mnie biodro z przodu?

Witam Od okolo 3 tygodni boli mnie chyba biodro z przodu, bol jest racze klujacy, do tego mam mrowienie w posladku lewym ( czasem tez boli) oraz lewym udzie z przodu. Bol prawie ustepuje po odpoczynku. Co moze byc ewentualnie przyczyna i jakie badania powinienem zrobic?? Dziekuje

Patrząc na wiek, wydaje się że problem może być z przeciążenia. Powodem tego bólu może być utrata prawidłowej liniowości stawów. Dobrze byloby zrobić testy ruchomości oceniające elastyczność struktur kurczliwych. Proszę odszukać ćwiczenia rozciągające mięsień pośladkowy średni, pasmo biodrowo piszczelowe i mięsień biodrowo lędźwiowy. Proszę pamiętać żę żadne z tych ćwiczeń nie powinno powodować bólu a jedynie uczucie rozciągania. Najlepiej udać się z tym do fizjoterapeuty.