Dlaczego boli mnie brzuch?

Witam, mam 32 lata i problem z brzuchem. Wyniki krwi są prawidłowe, moczu też. Usg i rtg jest dobre. Ból brzucha jest po prawej stronie. Żadnych innych objawów nie mam. Idę za parę dni do gastrologa. Strasznie się denerwuję. Co może mi dolegać?
32 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.

W związku z prawidłowymi wynikami opisanych badań, wskazane jest przeprowadzenie badań endoskopowych gastroskopii i kolonoskopii. Jeśli ich wyniki będą prawidłowe, rozważyć należy dokładniejsze badanie obrazowe-tomografie komputerową.

Po wykluczeniu przyczyn organicznych podejrzewać można zespół jelita drażliwego.
Pozdrawiam