Dlaczego boli mnie głowa, cierpną ręce i kłuje serce?

Witam! Jestem Ewa, mam 13 lat. Najpierw przez 2 tyg. bolała mnie głowa, teraz strasznie cierpną mi ręce, szczególnie lewa. I od tygodnia strasznie boli mnie chyba serce (kłuje, piecze, skurcz mam tak jakby), mam czasem zawroty. Boję się przyznać rodzicom, bo nie chce jechać do szpitala. Co mogę zrobić sama? Błagam, niech mi pani pomoże!
13 LAT ponad rok temu

Witaj,

O swoim stanie zdrowia bez obaw powinnaś powiedzieć  rodzicom. Twoje objawy musi usłyszeć lekarz, co nie jest jednoznaczne z tym, że będziesz musiała przebywać w szpitalu.
Każdy niepokojący objaw zawsze należy sprawdzić u odpowiedniego specjalisty, aby móc poczuć się spokojniej i mieć przeświadczenie, że jesteśmy pod odpowiednia opieką.
Pozdrawiam,
Magdalena Boniuk