Dlaczego boli mnie głowa i czuję kłucie?

Witam. Od pewnego czasu mam bóle głowy, polegają one na zasadzie iż nie boli mnie cała glowa, a tylko jedno miejsce i nie jest to taki typowy ból głowy tylko raczej takie kłucie. Dodatkowo dziś straciłam przytomność i z tego co mówi moja mama dostałam drgawek podobnych jak przy padaczce, nie byłam jeszcze u lekarza, ale wybieram się jutro, choć to wszystko nie daje mi spokoju.

Dzień Dobry Pani,

Proszę nie czekać i skontaktować się pilnie/osobiście z Lekarzem pierwszego kontaktu, który pokieruje Panią konsultacyjnie, w celu
diagnostycznym (po wstępnym rozpoznaniu symptomatycznym).

Z przesłaniem dla Pani pomyślności,
irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605