Dlaczego boli mnie głowa po wysiłku?

Witam, Od paru dni po intensywnym wysiłku występuje u mnie ból w lewej półkuli głowy, często towarzyszy mi przy tym ból lewego oka i pojawia się w niewielkich ilościach krew z nosa. Ból utrzymuje się do kilku a nawet kilkunastu godzin. Dodam, że chodzę na siłownię od dłuższego czasu i nie występowały u mnie wcześniej takie objawy. Co może być przyczyną? Za wszelkie informacje będę wdzięczny, 30 lat.

Witam. Konieczna jest wizyta u lekarza, zebranie wywiadu nt. chorób przewlekłych, przeprowadzenie badania fizykalnego, w tym neurologicznego. Postawienie diagnozy z poziomu portalu jest niemożliwe.