Dlaczego boli mnie głowa w skroniach?

Od dwoch miesiecy boli mnie glowa w skroniach i szczeka leea strona. Moim zdaniem to dolna lewa siodemka. Bylam u czterech stomatologow. Pierwszy stwierdzil ze to od dolnej szostki.byla juz wczesniej leczona kanalowo ale byly tam nie do konca wypelnione kanaly. Wiec mi ja dotrul. Bol byl caly czas taki sam wiec po paru dniach zglosilam sie ponownie ale do innego stomatologa gdyz ten poerwszy mial wypadek w rodzinie. Drugi lekarz stwierdzil ze wszystko jest ok z zebami gdyz nadmienilam ze czuje ze to 7mka mnie boli a nie 6. Wiec udalam sie do 3 ktory stwierdzil to samo. Zalecono mi wizyte u lekarza rodzinnego. Mialam rezonans glowy i szczeki usg szyji a badania krwi nie wykazywaly zadnego stanu zapalnego i wszystkie badania wyszly w porzadku. Wszystko to dzialo sie za granica. Z bezradnosci przyjechalam szukac pomocy w kraju. Tutaj stomatolog wyleczyl mi ta zstruta szostke kanalowo pod mikroskopem. Zdjecie panoramiczne i punktowe nic nie pokazuje aby w 7demce cos sie dzialo. A ona mnie dalej boli. Tak podssdzajaco zaba i pulsacyjnie. Dentysta spilowal mi troche plombe w tej siodemce gdyz byla za wysoko i byc moze plomba naciskala na miazge i doszlo fo ukrwienia czy cos w tym stylu. Zaznaczam ze w lipcu wymienialam plombe w tej siodemce. Plomba jest plytka bardzo daleko od miazgi. Po spilowaniu jakbym czula ulge ale po powrocie do fomu bol jeszcze bardziej sie nasilil. I pulsuje makabrycznie. Malo! Tak jakby sie rusza. Tzn jest to widoczne gdy nim poruszam palcami. I co ja mam robic. W piatek wylatuje a sprawa nie wyjasniona. Dalej mnie boli.

Sugerując się objawami podanymi przez Pania , zębem przyczynowym jest 7 , konieczne moim zdaniem jest lecznie endodontyczne 7 , oczywiście nie jest to wiążąca diagnoza bo nie widzę Rtg i zęba , ale przyczyny bym upatrywał w zapaleniu miazgi 7 a teraz już pewnie zgorzeli