Dlaczego boli mnie kość przy dużym palcu lewej stopy?

Od dłuższego czasu boli mnie kość przy dużym palcu lewej stopy. Prawa stopa wygląda normalnie, w lewej w tym miejscu wyraźnie widać i czuć inne ułożenie kości, jakby było ich w tym miejscu "wiecej". . Duzy palec ewidentnie się skrzywił w stronę reszty palców. Czy można temu jakoś zaradzic? Dodam że moja mama i babcia mają ogromne haluksy w obu stopach. Maść na ból przestaje działać

Witam serdecznie,

Przyczyn Pani dolegliwości może być wiele.
Wskazana konsultacja z lekarzem rodzinnym lub ortopedą celem ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.