Dlaczego boli mnie kręgosłup po resekcji jelita?

Jestem po operacji resekcji jelita cienkiego od roku tez diagnozuje sie u kilku ginekologow.bo cisgle boli mnie w prawwym boku.tak jak jajnik mialam usg kilkukrotnie i liczne pecherzyli boli mnie kregoslup dol brzucha i jest mi czesto niedobrze.mam zawroty glowy.nadmieniam ze operacje jelita mialam pol roku temu.wszyscy ginekolodzy mnie zbywaja.mimo ze chodze prywatnie.gdzie moge sie udac po pomoc.mieszkam w Brzezinach kolo Lodzi.prosze o pomoc

Witam. Konieczna jest wizyta u lekarza rodzinnego, zebranie wywiadu nt. chorób przewlekłych, przeprowadzenie badania fizykalnego. Postawienie diagnozy z poziomu portalu jest niemożliwe.