Dlaczego boli mnie lewa strona ciała?

Witam, od ponad tygodnia boli mnie lewa strona ciała. To znaczy zaczęło się od bólu pod łopatką i z boku tułowia. Boli mnie także lewa ręka oraz ból promieniuje czasem do lewego uda, żadziej do łydki. Boli mnie cały czas od tygodnia, nasilenie bólu jest umiarkowane, nie biorę środków przeciwbólowych. Jednak ból nie zawsze jest zlokalizowany w tym samym miejscu. Jednego dnia boli mnie pod łopatką, następnego już z boku tułowia albo pod pachwiną. Potem do tego dołącza np lekki ból uda. Najważniejszym chyba objawem jest to, że przy nabieraniu powietrza boli mnie najbardziej. Ból wtedy jest zlokalizowany tak jakby w klatce piersiowej oraz boku tułowia i pod łopatką z tyłu. Dziś byłam na USG piersi, które nie wykazało żadnych zmian oprócz odczynowo powiększonych węzłów chłonnych pod pachami. Z lewej strony do 19 mm, z prawej 10-12. Lekarka powiedziała, że to nic takiego, że w okresie zimowym to normalne przy infekcjach. Przebyłam ponad tydzień temu zapalenie dróg moczowych, brałam antybiotyki. Teraz nie mam żadnej temperatury, tylko te bóle z lewej strony ciała. Co to może być, jakie badania mogę wykonać? Mam dyskopatię kręgosłupa szyjnego, a także lekkie zaburzenia lękowe. Ale nie wiem czy to może być na tle nerwowym, skoro mam powiększone węzły chłonne w tej lewej pachwinie ?

Szanowna Pani,
wskazana jest szczegółowa diagnostyka internistyczna, kardiologiczna oraz zalecane jest leczeń zaburzeń lękowych metodą psychoterapii poznawczo - behawioralnej.
Pozdrawiam serdecznie