Dlaczego boli mnie odbyt?

Witam serdecznie :) Od kilku dni strasznie mnie boli odbyt w środku, który uniemożliwia mi siedzenie, chodzenie. Jest to ciągły ból od ok. 5 dni. Jak kaszlę to boli bardziej. Co chwilę wylatuje mi jakby ropa, woda z odbytu. Brak śladów krwi. Sprawdzając palcem jest to jakieś zgrubienie w środku które jak się dotknie to boli bardziej :/ Co to może być? Wizyta u chirurga dopiero w piątek.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć