Dlaczego boli mnie po pęknięciu żebra?

witam Mam na imie Mateusz,mam 26lat i chyba mam duzy problem,kiedys mialem pekniete zebro,zlamane,nie wiem GLUPI nie poszedlem do lekarza.Wiadomo bolalo strasznie ok miesiac czasu ale przeztalo,i wszystko bylo dobrze.Po jakims czasie dotykajac miejsca urazu poczulem gulke twarda,normalnie na kosci Zebra. nigdy mnie ona nie bolala ani przeszkadzala wiec zostawilem tak jak bylo...i tu chyba popelnilem wielki blad,od miesiaca ta sama gulka troche sie powiekszyla i jak naciane boli strasznie,hiekiedy nawet jak cos robie zakuje mnie to poboli 10s i przestaje...dodam tez ze jestem troszke oslabiony mniej jem bo jak zjem wiecej tez bol nasila sie,poczytalem w int. i dostalem szoku poniewaz wszystkie objawy pasuja do objawow raka kosci...? bardzo sie martwie. dopiero za.miesiac bede w kraju,nie mam jak isc do lekarza.czy to moze byc rak?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecic dalsze postepowanie diagnostyczne