Dlaczego boli mnie podbrzusze po miesiączce?

Witam czym to jest spowodowane ze bolało mnie podbrzusze po miesiączce? A teraz dostałam po 17dniach okres cym to wszystko jest spowodowane jest że tak leci jakby chciało a nie mogło proszę o pomoc

Lek. Michał Lenard

Zaburzenia cyklu miesiączkowego mogą mieć bardzo wiele przyczyn. Jeżeli objawy wydarzyły się jednorazowo, nie ma powodu do zmartwień. Jeżeli jednak powtórzą się w kolejnym cyklu, sugeruje wizytę u ginekologa w celu przeprowadzenia badania i ustalenia odpowiedniego postępowania. Pozdrawiam!