Dlaczego boli mnie w klatce, a dokładniej w piersi po lewej stronie?

Od jakiegoś czasu boli mnie w klatce a dokładniej w piersi po lewej stronie. Do tego mam uczucie gorąca w głowie i nie pokój. Co to może być? Czy lekarz kardiolog pomógł by mi w postawieniu diagnozy?

Lek. Michał Lenard

Sugeruję na początek zgłosić się do lekarza rodzinnego, który wykona Pani podstawowe badania i w razie potrzeby skieruje Panią do specjalisty. Pozdrawiam!