Dlaczego borykam się z hipoglikemią reaktywną?

Witam, od 3 lat borykam się z hipoglikemia reaktywna gdzie objawy pojawiają się do godziny po jedzeniu z niskim indeksem a objawy są silne min splatanie, lęk i zaburzenie wzroku, leczenie metformina trochę poprawiło stan ale cukier nadal utrzymuje się niski, diagnostyka w szpitalu nic nie wykazała, a ja wciąż nie żyje normalnie, dlaczego nikt nie diagnozuje tego schorzenia, mam się tak męczyć do końca życia ?

Lek. Michał Lenard

Możliwe, że potrzebna będzie modyfikacja leczenia, skoro Pani objawy nie do końca ustępują po metforminie. Sugeruję zgłosić się do dobrego endokrynologa, który oceni Pani stan i zdecyduje o odpowiednim postępowaniu. Pozdrawiam!