Dlaczego botoks po zabiegu nie działa?

Witam,mam pytanie dotyczace botoxu. Od paru lat stwierdzono u mnie krecz szyji. Podawano mi botox za kazdym razem poprawa byla do roku czasu a nawet dluzej.... ostatnio zlapalo mnie gdy bylam w 8miesiacu ciazy botox dostalam miesiac po narodzinach dziecka z tym ze zle doktor mi oszczyknal miesnie bez zadnego efektu. Ostatnio bylam 25lipca bylo podane w miesnie ktore byly napiete bardzo . Do dzis nie czuje efektu nie moge skrecac w lewo i normalnie funkcjonowac. Dlaczego nie dziala botox?

Czy wcześniej botox podawał Pani ten sam lekarz?
Jakie dawki Toxyny botulinowej były podawane podczas poszczególnych sesji?
czy za każdym razem podawany jest ten sam preparat?
Pozdrawiam
Katarzyna Mudel