Dlaczego budzę się z ustami pełnymi ropy?

Witam . Mój problem zaczął się jakieś 6 miesięcy temu. Co dzień rano budzę się z ustami pełnymi ropy. Byłem pewien że jest to wina zęba który mi się psuł i w którym stomstolog zostawił narzędzie dentystyczne podczas leczenia kanalowego. Zęba usunąłem dwa miesiące temu, byłem pewny że problem zniknie niestety dziura po zębie zarosla a problem pozostał... chciałem dodać że miałem zdjęcie panoramiczne i zęby są w dobrym stanie więc to raczej nie ich wina. Do jakiego lekarza się z tym wybrać ?

Witam,

Jeżeli był Pan u stomatologa, stomatolog oglądał zdjęcie RTG, zbadał Pana i po tym przyczyna stomatologiczna została wykluczona to w dalszej kolejności proszę zgłosić się do laryngologa. Pozdrawiam, lek. dent. Tomasz Herczakowski