Dlaczego chłopak po rozstaniu troszczy się o mnie i chce się widywać?

Chłopak ze mną zerwał. Później urwał kompletnie kontakt, wyjechał do rodziny (300km ode mnie), zmienił numer. Po powrocie zadzwonił spytać czy możemy się spotkać. Od tego czasu widujemy się, a on troszczy się o mnie bardziej niż za związku - przytula, pociesza, pyta jak się czuję, żartujemy itp. Błysnęła mi myśl o powrocie, ale raz powiedział 'wiem, że nie będziemy razem więc dziwnie mi z tymi relacjami' więc po co to robi? Dlaczego się troszczy i chce widywać? Nie chodzi o seks. Co mam robić?

Dzień dobry.

Najlepiej by było, gdyby pytania, które zadaje Pani poprzez Internet, zadała Pani bezpośrednio swojemu byłemu chłopakowi.

Pozdrawiam.

Witam,

proszę zadać te pytania chłopakowi, tylko w ten sposób otrzyma Pani informację zwrotną. Przy pomocy pytań, zadawanych online, mogę snuć jedynie hipotezy. Tymczasem warto porozmawiać i zapytać o przyczynę takich zachowań, przekazać co Pani czuje wobec takiej troski. Odwagi, pytania mogą wiele wyjaśnić i sytuację uporządkować.

pozdrawiam
A.Aleksandrowicz

Zarówno jakakolwiek porada online w tym zakresie, jak i Pani własne opinie na ten temat są jedynie domysłami. Dopóki nie zada Pani pytania wprost, nie dowie się o co chłopakowi może chodzić. Im dłużej natomiast będzie Pani snuć domysly, tym większy stres i niepewność będzie Pani przeżywać. Zatem polecam szczerą i otwartą rozmowę z byłym partnerem. Powodzenia

Oczywiście również polecam Ci szczerą rozmowę z byłym partnerem. Istnieje tu oczywiście "groźba" usłyszenia nie tego co by się chciało usłyszeć, co może powodować kolejny stres i ból, jasna sytuacja ma jednak ten plus że nawet najbardziej przykre emocje będą jednak miały swój "finish" i to znacznie wcześniej niż w przypadku życia w wiecznej niepewności. A w drugim przypadku, kiedy cała historia miałaby zakończyć się HAPPY ENDem- czemu by tego nie przyspieszyć? ;) Pozdrawiam i życzę powodzenia, monika