Dlaczego chłopak przestał się odzywać?

Witam . Jestem w związku od roku i 2 miesiecy . Moim problemem jest to ,że napisałam chłopakowi coś przykrego był zmeczony chcial isc spac a ja napisalam mu tak to jest jak się ma inna na boku przestał mi odpisywac i odbierać ,dlaczego przestał ze mną pisac gdy zaczelismy sie klocic?

Dzień dobry, trudno odpowiedzieć za Pani partnera. Są Państwo jeszcze młodzi, relacje w tym okresie nie zawsze są trwałe. Szczególnie kiedy pojawiają się nieporozumienia. Proszę zwrócić uwagę, że nie miał odwagi porozmawiać z Panią osobiście. Proponuję skupić się na sobie, nie obracać się do tyłu, tylko patrzeć przed siebie. Zapewne jeszcze wiele fajnych relacji przed Panią.
Pozdrawiam A. Pacia

Taką rozmowę warto przeprowadzić, gdy oboje Państwo jesteście w pełni sił i widzicie się "w cztery oczy". Nie tylko daje to szanse na realne wyjaśnienie, ale także uważne słuchanie partnera, dyskusje oraz poszukiwanie rozwiązań i kompromisów. Być może na ten moment chłopak poczuł się dotknięty czy zraniony. Zachęcam do dania sobie czasu i powrócenia do rozmowy, gdy oboje będzie spokojni i otwarci na dialog.