Dlaczego, choć mam bóle menstruacyjne, nie mam miesiączki?

Witam!Mam problem i nie wiem co o tym wszystkim sądzić.Otóż miesiączkuję regularnie,teraz okres spóznia mi się już 4 dni...powinnam go dostać 4 lutego,a oprócz tego mam tylko bóle takie jak zawsze gdy mam okres,bolące piersi a czasami bóle głowy.2 dni pozniej bóle znów się powtórzyły,a ja byłam pewna że dostanę okres,a tu znowu nic. Z moim mężem kochaliśmy się jakiś miesiąc temu bez zabezpieczenia,staraliśmy się uważać i naszym zdaniem nie powinnam zajść w ciążę.Chciałabym tylko wiedzieć jak to jest możliwe ze ma się bóle menstruacyjne a miesiączki brak?Jaka jest tego przyczyna? Pozdrawiam!

KOBIETA ponad rok temu

Dzień dobry!
Proszę wykonać test ciążowy. Współżycie bez zabezpieczenia rozumiem jako stosunek przerywany. Ta forma antykoncepcji jest porównywalna z jej brakiem.
Jeśli wykluczymy ciążę a dolegliwości bólowe będą się utrzymywać pomimo braku okresu powinna zgłosić się Pani na badanie USG, by sprawdzić czy nie ma nieprawidłowych zmian w jamie macicy.
Z poważaniem