Dlaczego cholina z magnezem oraz magnez z tłuszczem odchudza lub działa jak spalacz?

dlaczego cholina z magnezem oraz magnez z tłuszczem odchudza lub działa jak spalacz ? co właściwie spala mięsnie czy tłuszcz ? czym zakwasic sok trawienny w żołądku do trawienia ryby czy mięsa jak w żołądku zostały niestrawione fasola, twaróg, warzywa, którego nie widac, ale czuc po tym, że ciągle alkaizują i przeszkadzają w trawieniu ryby, mięsa, jak zneutralizowac te czynniki zasadotwórcze do trawienia na później ewentualnie ewentualnie na odwrót,

Lek. Bianka Małczuk

Witam. W celu uzyskania szczegółowych informacji dietetycznych i opracowania optymalnej dla Pana diety zalecam konsultację u dietetyka. Pozdrawiam.