Dlaczego ciągle boli mnie głowa i mam zatkane uszy?

Dzień dobry, od tygodnia bez przerwy boli mnie głowa, mam uczucie zatkania uszu oraz czasem wrażenie, jakby miało mi rozsadzić czaszkę- w związku z tym miałam robione TK głowy. Opis: Struktura mózgowia bez zmian ogniskowych. Struktury środkowe nieprzemieszczone. Układ komorowy symetryczny, nieposzerzony. Przestrzenie płynowe przymózgowe poszerzone w ok. czołowych. Co to oznacza? Wizytę mam dopiero za dwa tygodnie i nie wiem czy powinnam szukać prywatnie jakiegoś innego neurologa czy poczekać. Mam 39 lat

Opis TK : " TK głowy. Opis: Struktura mózgowia bez zmian ogniskowych. Struktury środkowe nieprzemieszczone. Układ komorowy symetryczny, nieposzerzony. Przestrzenie płynowe przymózgowe poszerzone w ok. czołowych." ; do interpretacji klinicznej bez istotnych patologii. Moze byc wiele przyczyn bólu głowy... Konieczna pełna konsultacja neurologiczna ... Zapraszam na pełną konsultację neurologiczną, najlepiej z wynikami badań. Ważny stan pacjenta, wywiad, choroby współwystępujące, stosowane leki; STAN PACJENTA! Ważny też nastrój i sen; tryb życia i pracy, aktywność fizyczna, stresy, leki, niepokoje, depresja, Ważny też wywiad rodzinny. Pozdrawiam i zapraszam .