Dlaczego ciągle choruję?

Dlaczego ja muszę ciągle chorować? Mój układ odpornościowy jest tak słaby że ani antybiotyki ani witaminy i antybiotyki naturalne mi nie pomagają. choruję dosłownie cały czas począwszy od zapalenia krtani po zapalenie oskrzeli po anginę na zapaleniu płuc skończywszy obawiam się że te stany zdrowia zaczynają mnie niszczyć i chyba popada w depresję z tego powodu. Nie jestem w stanie normalnie funkcjonować do tego nie mogę spać po nocach kładę się ok.godziny 7,8 rano i potrafię nie spać 24h nie odczuwając zmęczenia. POMOCY JA JUZ NA PRAWDĘ NIE WIEM CO MAM ZE SOBĄ ROBIĆ..

Witam, proponuje najpierw zrobić sobie wszystkie badania, jeśli bedą w normie to zapraszam na konsultacje psychoterapeutyczne. Silny stres i napięcie, z którymi sobie nie radzimy obniżają działanie naszego układu odpornościowego, dlatego też częste zapadanie na choroby ma związek z naszym funkcjonowaniem psychicznym. Pozdrawiam