Dlaczego ciągle czuję nieświeży oddech?

Witam od ponad 15 lat cierpie na nieswiezy oddech ble. Odwiedzilam w sumie 6 laryngologow i dalej nie wiadomo. Jeden laryngolog stwierdzil ze ''to cos'' mozna tlyko zaleczyc dostalam lugole , polyvaccinum mite i bioparox. Inny dal mi skierowanie na tonsilektomie stwierdzil ze migdalki sa zbliznowaciale i zaropiale. Teraz tak: tej ropy nie widac musi byc na tyle migdalka i bo jak przejade palcem po tyle migdalka po prostu cuchnie i czasami uda mi sie wyplukac strzykawka jakis kamien ktory tez cuchnie . Czuje czasami ze samoistnie cos wychodzi z migdalka . Migdalki sa male chowaja sie za lukami podniebnymi i wiem ze smord jest od nich. Nie choruje , zeby zdrowe. Prosze o rade . Kasia 32 lata

Usuń te migdałki u dobrego chirurga głowy i szyi czyli laryngologa klinicznego w dużym mieście. Wielkość migdałków nie ma znaczenia tylko ich jakość. Małe migdałki mogą wyrządzić nieraz większą krzywdę niż te wielkie ale zdrowe.