Dlaczego ciągle jestem zmęczony i nie mam na nic ochoty?

Witam, od kilku dni (7-10) jestem ciągle zmęczony, nie mam na nic ochoty. Niecały miesiąc temu miałem robione badania krwi. Lekarz powiedział że wszystko jest dobrze. Niektóre parametry nieznacznie odbiegały od normy, ale nie kazał się tym przejmować, ale teraz czuję zmęczenie i ciągle chce mi się spać. Rano wstaję wyspany. Myślałem, że jestem przemęczony i dlatego tak się czuję, ale od 5 dni mam wolne i wcale nie czuję się lepiej. Mam 25 lat i mam pracę fizyczną. U lekarza byłem z problemami jelitowymi, ale na podstawie badania krwi stwierdził że nic mi nie dolega. Mam wzdęcia po posiłku i odczuwam ból w brzuchu, który ustępuje po wypróżnieniu się. Dodam że stolec czasami jest bardzo twardy a czasami prawie rzadki i często w nim widać takie "ziarna sezamu" tylko o wiele większe. Będę wdzięczny jeśli Państwo poradzą mi do jakiego lekarza mam się zgłosić z tymi dolegliwościami oraz powiedzą czym mogą być spowodowane te dolegliwości. Dodam, że miałem wykonane badania tarczycy z krwi i nie wykazały żadnych nieprawidłowości. Jeśli to istotne, to w ciągu roku schudłem 12 kg. Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje wykonać badanie ogólne kału i usg jamy brzusznej następnie ponownie udać się do lekarza rodzinnego