Dlaczego ciągle mi zimno i mam zaburzenia miesiączki?

Witam, Niedawno miałam sprawdzane Tsh - 3,890. Po 2 miesiącach wynioslo 1,800. Mam ciągle skakania wyników Tsh. Raz podwyzsxone p/c Tg Do tego malutka tarczyca 5ml. Niska ferrytyna 8-20 (19-300) Sucha szorstka skóra, wypadanie włosów, depresja, niepokoj, wahania cukrow, często spadki, drezenie, gęsią skórka, niepokoj, kołatania serca od czasu do czasu, osłabienia, ciągle mi zimno, zaburzenia miesiączki po 3 dziecku. Wyniki Tsh i wszystkie inne niby w normie, a ja nadal źle się czuję szczególnie psychicznie. Proszę o porade

WItam serdecznie, pisze Pani "depresja" - czy depresja zdiagnozowana ? Czy też nazywa Pani depresją zły nastrój ?
Na podstawie opisu nie da się wiele poradzić niemniej powinna Pani skorzystać z porady miejscowego psychoterapeuty lub psychologa w celu zdiagnozowania dolegliwości, ale także wykonania badań
tążyczkowych - endokrynolog np. Pozdrawiam