Dlaczego ciągle odczuwam ból z tyłu głowy?

od poczatku marca boli mnie z tylu glowa. bol jest staly od wstania po zasniecie, nie ma przerw, boli w roznych miejscach glowy, ale z tylu, czasem z przodu w placie czolowym. bylam prywatnie u neurolog, stwierdzila neuralgie nerwu podpotylicznego,przepisala anapran 550,milgamma 100 2x dziennie, tegretol cr 200 1,5 tabletki na noc, potem bylam u rodzinnego otrzymalam vicebrol 5mg i seractil 400 po1xdziennie. nic nie boli mniej.poki co biore tylko leki od neurolog. nic to nie pomaga.co mam robic?

Lek. Katarzyna Szymczak

Od jakiego czasu przyjmie pani leki? Potrzeba kilku tygodni do rozwinięcia pełnego działania. Jesli po dodatkowych 2-3 tygodniach nie będzie żadnej poprawy to albo należy zmienić leczenie albo wykonać jakieś badanie obrazowe: tk lub mr.
Pozdrawiam