Dlaczego ciągle odczuwam senność?

Witam, Mam 21 lat i ciągle odczuwam senność, pracuje w hotelu mam trochę ciężki grafik bo pracuje 2 zmiany na nocki dzień przerwy i później na rano 3 zmiany I dzień przerwy z takim grafikiem pracuje zaledwie 3 miesiące i nie czuje żadnego zmeczenia tylko sennosc gdy pracuje na ranki to po pracy od razu idę spać budzę się i idę na trening wracam jem i znowu śpię do rana gdy mam wolne dni cały czas śpię dodam że prowadzę dosyć zdrowy i aktywny tryb, a te sennosc jest strasznie męcząca..

Celowe jest EEG oraz oznaczenie poziomu witaminy D3-OH w razie niedoboru suplementacja preparatem w aerozolu z koalicji dr Ratha ( najlepiej przyswajalna) norma D3 OH to 35 mikrogramów

Witam!
Wskazana wizyta u lekarza pierwszego kontaktu, badanie fizykalne, łącznie z ciśnieniem krwi, Pełne badanie laboratoryjne krwi z poziomami cukru, mocznika, elektrolitów i in. W następnym czasie, gdy niczego nie znajdą konsultacja neurologiczna.
Z poważaniem
W. Łuczkowski.