Dlaczego co dwa tygodnie mam miesiączkę?

Witam, od ponad półtora roku mam problemy ze zdrowiem, lecz lekarze mówią, że wszystko jest ze mną wporządku, albo, ze jestem w ciąży. Oto moje dolegliwości: ból brzucha w jego górnej części (pod zebrami)oraz jego napięcie/stwardnienie Brak apetytu Gdy jem jest mi niedobrze A gdy unikam posiłków czuje się lepiej Często mam nudności, ale nigdy nie wymiotuje Jestem znacznie bardziej zmęczona potrzebuje znacznie więcej snu co dwa tygodnie mam miesiączkę

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badania hormonalne proszę koniecznie zgłosić się do ginekologa