Dlaczego codziennie boli mnie z tyłu pleców pod żebrami?

Dziendobry. Mam 25 lat. Mam problem od paru miesięcy praktycznie codziennie boli mnie z tyłu pleców pod zebrami ból nasila się bardziej z prawej strony ale też z lewej przy zginaniu.nie jest to ból do nie wytrzymania czuje jakby kucie i promieniuje w jednym miejscu . Pracy na budowie. Kiedy siedzę czy leżę jest wszytko okej. Mam celiakie od 8miesiąca życia. Pracuje za granicą proszę po pomoc i wyjaśnienie. Pozdrawiam

Lek. Paweł Szadkowski

Pana objawy mogą być spowodowane dyskopatią, zmianami zwyrodnieniowymi kręgosłupa, urazem lub mieć przyczynę internistyczną. Warto udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu zbadania, poszerzenia wywiadu chorobowego i ewentualnie zlecenia odpowiednich badań obrazowych.