Zapytaj lekarza

1 , 0 2 0 , 3 9 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Dlaczego ćwiczenia mięśni kegla powodują przedwczesny wytrysk?

Witam, mam problem z przedwczesnym wytryskiem, czytałem że pomóc mogą ćwiczenia napinania mięśni kegla jednak u mnie działa to zupełnie na odwrót tzn. przy napięciu tych mięśni dochodzę o wiele szybciej. Czy po wyćwiczeniu tych mięśni zacznie to działać odwrotnie? Czy może problem leży gdzieś indzie? Pozdrawiam
MĘŻCZYZNA, 22 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Przyczyn moze być wiele? I Końieczne jest przeanalizowanie życia seksualnego stresu itp najlepiej wraz z lekarzem seksuologiem gdyż przyczyna moze być inna. Co do mięśni kegla to ćwiczenia wykonywane maja je wzmocnić i rownież wzmocnić kontrole nad wytryskiem. Aczkolwiek czy w czasie stosunku " wykonywanie ćwiczeń miesńi " jest wskazane to nie mam w tej kwestii informacji jakkolwiek potwierdzonych.

0

Dzień dobry!

Leczenie wytrysku przedwczesnego opiera się przede wszystkim na farmakoterapii (prowadzi lekarz seksuolog) i/ lub psychoterapii (prowadzi psycholog seksuolog).

Pozdrawiam!

Psycholog, seksuolog i mediator rodzinny. Członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy