Dlaczego często doskwiera mi ból gardła i mam chrypkę?

Witam! Robilam ostatnio usg jamy brzusznej i dopplera. Lekarz powiedzial mi, ze mam za szybki przeplyw krwi w naczyniu. Nie okreslil sie ktorym. Prawdobodobnie gdzies pomiedzy zebrami. Najbardziej skupil sie na tym miejscu. Poza tym wszystkie narzady wyszly w normie. Czy to moze byc cos ppwaznego? Dodam, ze od dluzszego czasu dokucza mi promieniujacy i przemieszczajacy sie bol pod lewym zebrem. A od ponad roku zmeczenie. W ostatnim czasie strasznie spadla mi odpornosc. Przez ostatnie pol roku ciagle choruje. Mialam obrzek na plucach, okropny kaszel, problem z zoladkiem-baktetia hb, spadek witamin b12, zelazo, kwas foliowy. Do tego mam czeste nudnosci, czasami ale bardzo zadko zdarzaja mi sie wymioty. Niby wszystko wyleczone. Ale samopoczucie bez zmian conajmniej raz w miesiacu lapie mnie jakies przeziebienie. Czesto doskwiera mi gardlo i miewam delikatna chrypke.

Lek. Katarzyna Szymczak

Proszę z wynikiem tego badania zgłosić się do lekarza rodzinnego, celem interpretacji. Wskazana także kontrola poziomu i suplementacja witaminy D w razie niedoboru.