Dlaczego czuję ból od łokcia w dół?

Boli mnie ręką już 2 miesiące od łokcia w dół byłam u lekarza i stwierdził że to przesilenie ..Jak dotykam z przodu ręką to czuje że mięśnie są w środku twarde jak kamień.. gdy ściskam mocno dłoń to czuje bol promieniujacy do łokcia..nie moge jej mocno naciagnac bo wtedy czuje od lokcia w strone dloni ból.czesto w nocy budzę się z dużym bólem reki..najmniej mnie boli gdy trzymam ręką zgieta do brzucha i nie robię gwałtownych ruchów.

Pewnie przeciążenie, może zespół cieśni w okolicy łokcia lub / i nadgarstka . ?? niedoczynność tarczycy, jednostajna praca fizyczna ??
Konieczna pełna konsultacja, badanie; ogólny stan zdrowia, inne obciążenia. Ważne wszystkie aspekty zdrowia, także tryb życia, aktywność, nastrój, sen ;
Pozdrawiam i zapraszam