Dlaczego czuję ciągłą wilgoć w pochwie?
dzien dobry mam pytanie odnosnie tego ze od wczoraj zaczelam brac ALBIVAG kadefarm globulki dopochwowe poniewaz mam zapalenie pochwy a dzisiaj rano wstalam mokra i caly czas leci mi z pochwy woda a w czoraj mialam badanie ginekologiczne i usg dopochwowe i bylo wszystko w porzadku .co to moze byc z gory bardzo dziekuje za odpowiedz

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Może być to skutek stosowania globulek. Sugeruje stosowanie wkładek higienicznych, lub podpasek w czasie stosowania leku. Pozdrawiam!