Zapytaj lekarza

1 , 0 1 8 , 7 9 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Dlaczego czuję ciągłą wilgoć w pochwie?

dzien dobry mam pytanie odnosnie tego ze od wczoraj zaczelam brac ALBIVAG kadefarm globulki dopochwowe poniewaz mam zapalenie pochwy a dzisiaj rano wstalam mokra i caly czas leci mi z pochwy woda a w czoraj mialam badanie ginekologiczne i usg dopochwowe i bylo wszystko w porzadku .co to moze byc z gory bardzo dziekuje za odpowiedz
KOBIETA, 30 LAT 5 miesięcy temu
Lek. Michał Lenard
79 poziom zaufania

Może być to skutek stosowania globulek. Sugeruje stosowanie wkładek higienicznych, lub podpasek w czasie stosowania leku. Pozdrawiam!

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy