Dlaczego czuję kłucie z lewej strony klatki piersiowej?

Mam 22 lata i jestem kobieta , od 3 roku życia jeździłam do kardiologa, aż do 18 roku życia , miałam cieniutka aortę, ale lekarz stwierdził że wszystko już jest w porządku i jestem zdrowa. Dzisiaj rano bardzo zakuło mnie bardzo w lewej części klatce piersiowej. Nigdy nie czułam takiego bólu, nie mogłam przez chwilę oddychać. Promieniowało do lewej ręki,aż oo same palce . Co mam robić ? Czy to już najwyższy czas iść do lekarza ? Czy to może być jakaś choroba ?

Lek. Tomasz Budlewski

Tak jak najbadziej wskazana jest wizyta u lekarza poz lub jeśli ból nie ustępuje wezwanie pogotowia ratunkowego lub wizyta na izbie
Przyjęć