Dlaczego czuję się niezrozumiana w małżeństwie?

Witam Mamy pewien problem w małżeństwie, otóż nie potrafimy z mężem się dogadać na temat problemów, które każde z nas ma do siebie. Generalnie wszystko jest jak w najlepszym porządku, bardzo się kochamy i rozumiemy jednak kiedy dochodzi do nawet najmniejszego konfliktu nie potrafimy znaleźć wspólnego języka. Jemu się wydaje, że go nie potrafię zrozumieć bo nie daję mu tego czego potrzebuje a ja nie jestem w stanie mu wytłumaczyć dlaczego i przez to zaś ja czuję się niezrozumiana.

Kwestia komunikacji i być może różnych definicji problemów, lub podchodzenia do problemów na różnych poziomach. Proponuję kilka sesji z psychologiem par i małzeństw(najlepiej o specjalizacji poznawczo-behawioralnej), który zobacz w czym tkwi problem i pomoże wam "wyprostować" komunikację. Pozdrawiam

Dzień Dobry Pani,

Komunikacja w małżeństwie jest umiejętnością, którą uczymy się przez całe życie...
Zachęcałabym Panią do pracy rozwojowej, podejmując terapię małżeńską, wspólnie
z Mężem.

Życzę Państwu pomyślności,
irena.mielnik.madej@gmail.com